O mnie

Nazywam się Artur Mazurek i z ogromną przyjemnością, a także pełnym zaangażowaniem poprowadzę Wasze wymarzone przyjęcie.

Cieszę się, że tu trafiliście - usiądźcie wygodnie i rozgośćcie się, a ja chętnie opowiem Wam coś o sobie.

Od 9 lat zawodowo nadaję brzmienia przyjęciom w branży ślubnej i rozrywkowej. Na swoim koncie posiadam ponad tysiąc zrealizowanych imprez, w tym kilkaset przyjęć weselnych.

Podczas imprez, które miałem przyjemność prowadzić, organizowałem czas dla par młodych i ich gości dosłownie z każdej części świata. Dzięki temu doskonale odnajduję się niemal w każdym miejscu, czasie i sytuacji. Od lat chętnie staram się sprostać nawet największym wymaganiom moich klientów, dzięki czemu wiele razy już udało mi się udowodnić, że podczas przyjęć z najlepszą oprawą muzyczną niemożliwe po prostu nie istnieje.

Sukcesy zawodowe byłyby niczym bez tych prywatnych, dlatego wiem jak ważna jest równowaga i dążenie do kreowania jak największej liczby niesamowitych wspomnień. Na co dzień jestem szczęśliwym mężem i tatą dwójki żywiołowych dzieci, a w wolnych chwilach oddaję się swoim pasjom: jeździe na rowerze i nartach, a także dalekim i bliskim podróżom. Ulubione kierunki? Włochy, Azja i Australia! Mojemu życiu nieustannie nadają smaku także najlepsza na świecie pizza neapolitańska i własnoręcznie robione sushi.

Uwielbiam poznawać nowych ludzi i już nie mogę się doczekać na nasze spotkanie. Teraz kolej na Wasze opowieści! Liczę na to, że wspólnie uda nam się stworzyć przyjęcie, które pozostanie w Waszych sercach na długi czas.  

Pozostańmy w kontakcie

Napisz do mnie

Formularz kontaktowy

Chętnie Was poznam i dowiem się czegoś więcej o Was i o Waszych planach na ślub. Skorzystajcie z formularza, żeby dowiedzieć się o mojej ofercie i dostępności. Napiszcie parę słów o sobie, Waszych pomysłach i oczekiwaniach.