Eventy firmowe

Będąc na rynku niespełna od dekady regularnie swoje usługi kieruję nie tylko dla klientów indywidualnych, ale również dla profesjonalnych firm i organizacji. Jakiego rodzaju wydarzenia współtworzę? Doskonale znam się na organizacji wszelkich gali, promocji nowych modeli samochodów i produktów, a także eventów wyborczych. Regularnie również podejmuję się prowadzenia niestandardowych projektów.

Zaangażowanie merytoryczne w roli konferansjera czy techniczne poprzez zawodowe nagłaśnianie i oświetlenie specjalnych uroczystości, meetupów czy promocji nowych marek to wyzwania, które bardzo lubię.

Dołączcie do szerokiego grona zadowolonych - moich klientów!

Lata doświadczeń pozwoliły mi na podjęcie współpracy z wieloma znanymi markami, a także organizacjami działającymi na całym Śląsku i nie tylko. Dotychczas zaufali mi, między innymi, Courtyard by Marriott Katowice, McDonald’s Polska, Prevac, Uniwersytet Śląski, Gmina Świerklany, Syrion, Restauracja Śląskiego Kucharza Pana Remigiusza Rączki „Rączka Gotuje”, Parafia pw. Św. Anny w Świerklanach, Gmina Marklowice, Miasto Wodzisław, Miasto Radlin, Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim, Prezydent Rybnika Piotr Kuczera, Platforma Obywatelska RP, Prawo i Sprawiedliwość, Armex Automatyka, oraz wiele firm, szkół i stowarzyszeń działających na terenie Śląska oraz całego kraju.

Pozostańmy w kontakcie

Napisz do mnie

Kontakt

Chcesz się dowiedzieć więcej o ofercie napisz do mnie na adres mailowy: biuro@arturmazurek.pl