galeria

WYMARZONE

WESELE

next
Wesele to najważniejsze przyjęcie w życiu każdej Pary Młodej. Nieraz przygotowania trwają setki dni po to aby ten dzień był jedyny, wyjątkowy, niepowtarzalny oraz pełny energii i wyjątkowych wspomnień.Jako mąż i były Pan Młody, doskonale wiem jakie jest Wasze podejście do organizacji tego dnia. Niekończące się pomysły, marzenia, plany, a przede wszystkim dylematy dotyczące wyboru odpowiednich osób do obsługi Waszej uroczystości nieraz przyprawia o zawrót głowy. Dotychczas zaufało mi już ponad 400 cudownych Par Młodych z którymi razem współtworzyłem niezapomniane emocje. Każde wesele było inne, każda Para Młoda ma swoją wizję, innych gości, inne gusta czy życzenia - co świadczy o tym że bez problemu odnajduję się w każdym towarzystwie, miejscu czy sytuacji.
Jako doświadczony DJ i konferansjer doskonale wiem jak poprowadzić Waszą uroczystość. Setki poprowadzonych przeze mnie imprez i dziesiątki tysięcy gości nauczyły mnie skutecznie i ze smakiem dobierać utwory do towarzystwa. Jako zawodowiec dysponuję bogatą płytoteką od najstarszych przebojów po te najnowsze, lansowane przez stacje radiowe. Dzięki temu każdy uczestnik wesela znajdzie coś dla siebie. Praca przy mikrofonie sprawia, że bez problemu nawiązuję luźny kontakt z publicznością od samego początku. Ta umiejętność skutkuje przełamaniem barier i zapewnia doskonałą atmosferę. Ponadto na weselu wcielam się w rolę wodzireja. Dysponuję różnymi gadżetami i akcesoriami, dzięki którym goście mają możliwość pełnej integracji.

NOWOCZESNE KLASYCZNE PRZEBOJOWE NIEZAPOMNIANE

A JAKIE BĘDZIE WASZE WESELE?

next
Na przyjęciach przeze mnie prowadzonych staram się łączyć tradycję z nowoczesnością, klasykę z przebojowością oraz różnorodność z integracją. Kierując się tymi aspektami ogromną wagę przykładam do tego aby na Waszym weselu nie brakowało dobrego humoru, ponadczasowych przebojów i niezapomnianych wrażeń. Dzięki animacjom łączę pokolenia, starym przebojom i klasykom wywołuję uśmiech, a także zadowolenie najstarszego uczestnika. Natomiast dzięki gorącymi latynoamerykańskimi czy rock'n'rollowymi hitami sprawiam że cała sala dosłownie odlatuje.Jako firma dysponuję profesjonalnym sprzętem nagłośnieniowym i oświetleniowym. Całość tworzy niezapomniane i wyjątkowe wrażenia audiowizualne. Ogromną wagę przykładam do jakości odtwarzanego dźwięku. Oświetlenie sceniczne jest sterowane inteligentnie i także doskonale wpasowuje się do tego co dzieje się na parkiecie czy sali. Dzięki tym ważnym szczegółom Wasza pamiątka w postaci zdjęć czy filmu z wesela, nabierze niesamowitego wymiaru. Wytwornice dymu czy baniek mydlanych dodatkowo dodają uroku całości. Dzięki ekranom i projektorom multimedialnym w jakości FullHD istnieje możliwość wyświetlenia prezentacji dla rodziców czy wspomnień z okresu narzeczeństwa.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU