galeria

WYMARZONE

WESELE

next
Wesele to najważniejsze przyjęcie w życiu każdej Pary Młodej. Nieraz przygotowania trwają setki dni po to aby ten dzień był jedyny, wyjątkowy, niepowtarzalny oraz pełny energii i wyjątkowych wspomnień.Jako mąż i były Pan Młody, doskonale wiem jakie jest Wasze podejście do organizacji tego dnia. Niekończące się pomysły, marzenia, plany, a przede wszystkim dylematy dotyczące wyboru odpowiednich osób do obsługi Waszej uroczystości nieraz przyprawia o zawrót głowy.  Dotychczas zaufało mi już ponad 400 cudownych Par Młodych z którymi razem współtworzyłem niezapomniane emocje. Każde wesele było inne, każda Para Młoda ma swoją wizję, innych gości, inne gusta czy życzenia - co świadczy o tym że bez problemu odnajduję się w każdym towarzystwie, miejscu czy sytuacji.
Jako doświadczony DJ i konferansjer doskonale wiem jak poprowadzić Waszą uroczystość. Setki poprowadzonych przeze mnie imprez i dziesiątki tysięcy gości nauczyły mnie skutecznie i ze smakiem dobierać utwory do towarzystwa. Jako zawodowiec dysponuję bogatą płytoteką od najstarszych przebojów po te najnowsze, lansowane przez stacje radiowe. Dzięki temu każdy uczestnik wesela znajdzie coś dla siebie. W mojej firmie nie istnieje coś takiego jak obciach, dwuznaczność czy niesmak. Imprezy są prowadzone z klasą i na poziomie. Nie należę też do DJ-ów nie widzących wesela bez muzyki disco polo - wręcz przeciwnie! Praca przy mikrofonie sprawia, że bez problemu nawiązuję luźny kontakt z publicznością od samego początku. Ta umiejętność skutkuje przełamaniem barier i zapewnia doskonałą atmosferę. Ponadto na weselu wcielam się w rolę wodzireja. Dysponuję różnymi gadżetami i akcesoriami, dzięki którym goście mają możliwość pełnej integracji.

NOWOCZESNE KLASYCZNE PRZEBOJOWE NIEZAPOMNIANE

A JAKIE BĘDZIE WASZE WESELE?

next
Na przyjęciach przeze mnie prowadzonych staram się łączyć tradycję z nowoczesnością, klasykę z przebojowością oraz różnorodność z integracją. Kierując się tymi aspektami ogromną wagę przykładam do tego aby na Waszym weselu nie brakowało dobrego humoru, ponadczasowych przebojów i niezapomnianych wrażeń. Dzięki animacjom łączę pokolenia, starym przebojom i klasykom wywołuję uśmiech, a także zadowolenie najstarszego uczestnika. Natomiast dzięki gorącymi latynoamerykańskimi czy rock'n'rollowymi hitami sprawiam że cała sala dosłownie odlatuje.Jako firma dysponuję profesjonalnym sprzętem nagłośnieniowym i oświetleniowym. Całość tworzy niezapomniane i wyjątkowe wrażenia audiowizualne. Ogromną wagę przykładam do jakości odtwarzanego dźwięku. Oświetlenie sceniczne jest sterowane inteligentnie i także doskonale wpasowuje się do tego co dzieje się na parkiecie czy sali. Dzięki tym ważnym szczegółom Wasza pamiątka w postaci zdjęć czy filmu z wesela, nabierze niesamowitego wymiaru. Wytwornice dymu czy baniek mydlanych dodatkowo dodają uroku całości. Dzięki ekranom i projektorom multimedialnym w jakości FullHD istnieje możliwość wyświetlenia prezentacji dla rodziców czy wspomnień z okresu narzeczeństwa. 

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU