team

"Profesjonalizm nigdy nie jest dziełem przypadku.

Pasja rodzi profesjonalizm, profesjonalizm daje jakość.

JAKOŚĆ TO JEST LUKSUS."

Jacek Walkiewicz

Dlatego stworzyliśmy wyjątkowy team.

next
Artur Mazurek

Artur Mazurek

CEO / event manager / DJ / konferansjer

Właściciel, pomysłodawca, pasjonat muzyki, światła, dźwięku i związanej z tym techniki od najmłodszych lat szkolnych. Z powodzeniem od 2013 roku działa w branży ślubnej oraz eventowej świadcząc usługi dla wyjątkowych ludzi. Kopalnia pomysłów i ocean energii z rozpoznawalnym głosem i wyjątkowym zaangażowaniem. Człowiek któremu temat imprez jest wyjątkowo bliski. Artur dużo podróżuje, dzięki czemu szuka inspiracji nawet w najdalszych zakątkach świata. Dzięki swoim umiejętnościom, zaangażowaniem oraz współpracownikami stworzył team oraz markę rozpoznawalną z doskonałości, profesjonalizmu i fachowości. Swoją osobą, charyzmą i nieszablonowymi pomysłami porywa do zabawy publiczność zgromadzoną na Państwa imprezie. Zawsze doskonale przygotowany od strony technicznej oraz merytorycznej. To sprawia że każdy klient kończy imprezę z maksymalnym poczuciem spełnienia i zadowolenia. Prywatnie szczęśliwy mąż pięknej Sylwii, tata małej Julki. Pasjonat dalekich podróży, dzięki którym czerpie mnóstwo inspiracji, uwielbiający kolarstwo, narty i poznawanie nowych ludzi.
Błażej Morgała

Błażej Morgała

DJ / konferansjer

5-letnia obecność w branży, ciepły głos, wysublimowany styl prowadzenia. W skuteczny, ale nienachalny sposób jest w stanie perfekcyjnie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Wielokrotnie organizował wszelkiego rodzaju eventy, zapewniając niezapomniane wrażenia nawet kilkuset osobom. Doświadczenia zdobyte na tym polu pozwalają mu doskonale wyczuć atmosferę przyjęcia, dopasowując ze smakiem muzykę i komentarze, a wysoka łatwość w nawiązywaniu kontaktu z publicznością sprawia, że impreza nabiera wyjątkowego charakteru. Swoje codzienne życie dzieli szczęśliwie z żoną Angeliką. Zafascynowany wspólnymi podróżami na motocyklu i kolarstwem górskim, co pozwala mu nabrać wiatru w żagle przed weselnym sezonem. Razem z Wami sprawi, że Wasze wesele będzie wyjątkowe, nieszablonowe i pełne dobrej energii!
Przemysław Serwotka

Przemysław Serwotka

DJ / konferansjer

DJ, organizator imprez, koneser dobrego brzmienia. W branży rozrywkowej od 2009 roku, miłośnik szeroko pojętej elektronicznej muzyki tanecznej, pasjonat różnych gatunków i styli muzycznych. Jego głównym polem działania w firmie to eventy oraz wesela z wyraźną nutą dobrej muzyki bez zbędnych elementów. Do każdej nawet najmniejszej uroczystości podchodzi z ogromnym zaangażowaniem, a jego sposób prowadzenia przyjęć skutkuje wielkim zadowoleniem klienta, co dla niego jest najważniejsze. Doświadczenie, sprzęt, stylowa konsola i repertuar gwarantuje niezapomniane wrażenia dla uczestników imprezy, którzy ponownie wracają z zapytaniem o poprowadzenie dla nich kolejnych uroczystości.
Sylwia Mazurek

Sylwia Mazurek

Event manager

Sylwia ma głowę pełną niebagatelnych i wyjątkowych pomysłów oraz inspiracji na których bazują bardzo często również konkurencyjne firmy. Wyznacza trendy w branży, kreuje scenografie oraz całościowo organizuje eventy począwszy od projektu aż do samej realizacji. Prywatnie żona Artura, kochająca mama, uwielbiająca zagraniczne kuchnie, pasjonatka podróży, nart oraz aktywnego spędzania czasu w każdej formie.